?

Log in

Назад | Вперед

Повернулася

Спочатку три дні Єврокон в Києві. Спілкування-спілкування-спілкування. Неймовірні люди. Несподівані знайомства, цікаві зустрічі. Наприкінці я просто не мала сил розмовляти. Що зі мною трапляється не так і часто :) навіть прохолодний номер із ледь теплою водою не зіпсував радість. Навіть, знайшовся час, щоб забігти до Золотого дукату.
А потім була казка.
Море сіре, блакитне, чорне, зелене. Тюльпани червоні, жовті, помаранчеві, жовтогарячі, рожеві, чорні, різнокольорові, білі, килимом. Чайки та коти у незліченній кількості. Мінарети, палаци, вузенькі вулиці, візантійські стіни, башти, церкви, галас базару, античні руїни, єгипетський стовп, грецькі змії, мозаїка. Усміхнені люди, люди, які співають поспішаючи у справах, люди, які дарують червоні троянди. І знов море, і маяки, і багато кораблів. І кава, і гранатовий сік, і солодощі, і пряне м'ясо. Одним словом - Стамбул-Константинополь. І я закохана в це місто і вже хочу назад :)

[перевод]
Сначала три дня Еврокон в Киеве. Общение-общение-общение. Невероятные люди. Неожиданные знакомства, интересные встречи. Вконце у меня просто не было сил говорить. Что со мной происходит не так и часто :) даже прохладный номер с чуть теплой водой не испортил радость. Даже нашлось время, чтобы забежать в Золотой дукат.
А потом была сказка.
Море серое, голубое, черное, зеленое. Тюльпаны красные, желтые, оранжевые, розовые, черные, разноцветные, белые, ковром. Чайки и кошки в огромном количестве. Минареты, дворцы, узкие улицы, византийские стены, башни, церкви, шум базара, античные руины, египетский столб, греческие змеи, мозаика. Улыбающиеся люди, люди, которые поют спеша по делам, люди, которые дарят красные розы. И снова море, и маяки, и много кораблей. И кофе, и гранатовый сок, и сладости, и пряное мясо. Одним словом - Стамбул-Константинополь. И я влюблена в этот город и уже хочу обратно

Comments

( 10 усмiшок — Усміхнутись )
vaenn
22 квітень 2013 07:48 (UTC)
ах! вітаю )))
декілька днів тому казала чоловікові: зі Стамбулом трапився туристичний збій - його не відвідуєш і заспокоюєшся, а гостро-гостро хочеш туди повернутися...
тепер би ще навесні його побачити. тільки цього року романтичний момент вже всьо, може, вийде наступного...
sunny_lioness
22 квітень 2013 08:01 (UTC)
Найцікавіше, що нам майже всі казали - навіщо вам летіти в Стамбул, там же ж робити нічого і море зараз холодне. Дивні люди.
А навесні він прегарний. здається, квітень оптимальний час, щоб летіти туди.
vaenn
22 квітень 2013 08:05 (UTC)
дааа, морецентризм - це справді дивна штука ) майже культурний феномен
sunny_lioness
22 квітень 2013 11:04 (UTC)
причому, здається, характерний лише для нашої культури.
pantera_ra
22 квітень 2013 08:00 (UTC)
Прикольно! С возвращением )))
sunny_lioness
22 квітень 2013 08:02 (UTC)
Спасибо))
tanda_mif_chgk
22 квітень 2013 10:40 (UTC)
Отакої! Якби ж то знати! Могли б розвіртуалізуватись!
sunny_lioness
22 квітень 2013 11:03 (UTC)
Ти теж була на Євроконі? чи ти просто про Києв?)
tanda_mif_chgk
22 квітень 2013 11:28 (UTC)
Ну, і про Київ теж, а на Єврокон я приїздила в суботу зранку за автографом Ольги Громико :)
sunny_lioness
22 квітень 2013 11:31 (UTC)
Ааа... точно могли. я там як раз поруч була))) наступного разу.
( 10 усмiшок — Усміхнутись )